Aktívna čistiaca pena Avalanche 1 l, Auto Finesse

Kľúčové parametre:
 • Výrobca: AUTO FINESSE
 • Kód: AF26212
Vysoká kvalita
€20,04
bez DPH €16,70
Kód AF26212
Výrobca AUTO FINESSE
Záručná doba 24 mesiacov
Dostupnosť
Ihneď k dodaniu
 • pri objednávke nad 60 € s DPH
 • Po-Pi 7:30 - 17:00
  +421 412 901 655
 • Bezpečná platba
  ComGate
 • Akčné ponuky
  Výpredajové ceny

Aktívna čistiaca pena Avalanche 1 l, Auto Finesse

Auto Finesse Avalanche Snow Foam 1000 ml je silne efektívna, pH neutrálna, aktívna pena s vysokou penivosťou a arómou citrusov.

Táto aktívna pena vytvára naozaj hustú penu, ktorá sa dlhšie udrží na znečistenom laku vozidla. Pomáha tak uvoľniť špinu a vlastnou váhou ju sťahuje z vozidla preč. Navyše disponuje úplne geniálnou šetrnosťou a lubricitou. Vysoká efektivita s minimálnou spotrebou!

Do 1 litrovej nádoby odlejte cca 50-100 ml roztoku a do 1 litra dolejte čistou vodou. Penu naneste cez tlakový penový systém a nechajte pôsobiť po dobu približne 5 minút. Dôkladne opláchnite tlakovým ostrekom. Nedovoľte, aby roztok na povrchu zaschol! Tak ako všetky produkty Auto Finesse, tak aj Avalanche patrí medzi profesionálne produkty určené pre vyspelé detailery. Vďaka vysokej efektivite a ľahkosti aplikácie ale s týmto prípravkom dosiahne skvelé výsledky aj začínajúci užívateľ.

Auto Finesse Avalanche vo všetkých prevedeniach je pH neutrálna aktívna pena aj v koncentráte. (Odmerané pH koncentrátu = 8). Je tak vhodná aj na starostlivosť o veteránov, alebo vozidlá s množstvom inak na starostlivosť citlivých častí a na umývanie auta bez škrabancov.


Objem: 1000 ml
Hmotnosť: 1.1 kg

Auto Finesse je britskou značkou špecializujúcou sa na vysoko kvalitnú autokozmetiku. Pôvodne malá, garážová firma je dnes pre svoje detailingové produkty známa medzi nadšencami aj profesionálmi po celom svete.

Ak máte otázku na dostupnosť produktu, jeho cenu alebo Vás zaujímajú bližšie technické parametre, napíšte nám. Naši špecialisti Vám radi poskytnú konkrétne informácie.

Všetky položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.