Priečniky na hagusy 120 cm MULTIPA

Priečniky na hagusy MULTIPA s dĺžkou 120 cm sú vyrobené z kvalitného hliníka a disponujú zamykacím mechanizmom pre maximálnu bezpečnosť. Vďaka svojej univerzálnosti sú ideálnym riešením pre mnoho typov vozidiel. Viac informácií
Kľúčové parametre:
 • Výrobca: MULTIPA
 • Kód: DAARB005120
Odporúčame
€58,44
bez DPH €48,70
Kód DAARB005120
Výrobca MULTIPA
Záručná doba 24 mesiacov
Dostupnosť
Ihneď k dodaniu
 • pri objednávke nad 200 bez DPH
 • Po-Pi 7:30 - 17:00
  +421 412 901 655
 • Bezpečná platba
  ComGate
 • Akčné ponuky
  Výpredajové ceny

Priečniky na hagusy 120 cm MULTIPA

Prezentujeme vám priečniky na hagusy od renomovanej značky MULTIPA. Tento produkt je vyrobený z kvalitného a odolného hliníka, doplnený o pevný plast. Vďaka tomu sú priečniky veľmi odolné a ich maximálna nosnosť dosahuje až 90 kg.

Vlastnosti

Priečniky majú dĺžku 120 cm a sú určené pre vozidlá s hagusmi. Vonkajší rozstup hagusov je možné nastaviť v rozmedzí 70-109 cm. Pri montáži postačuje iba odomknúť priečnik a pomocou priloženého imbusového kľúča ho upnúť alebo demontovať. Súprava obsahuje dva kusy priečnikov aj dva kľúče na zamknutie.

Bezpečnosť a údržba

Pri používaní týchto priečnikov na hagusy je nutné dodržiavať niekoľko bezpečnostných pokynov. Náklad musí byť rovnomerne rozložený s čo najnižším ťažiskom. Pred každou jazdou je nutné skontrolovať, či sú priečniky bezpečne upevnené. Pri vjazde do automatickej umývačky je nutné priečniky demontovať.

Pre správnu a bezpečnú montáž je dôležité dodržiavať pokyny výrobcu. Náklad musí byť pevne upevnený pomocou neelastických upínacích popruhov. Výrobca nenesie zodpovednosť za škody vyplývajúce z nesprávneho umiestnenia, upevnenia alebo uchytenia strešných priečnikov alebo nákladu.

Certifikácia a odporúčania

Priečniky na hagusy MULTIPA sú certifikované TÜV a majú t-drážku o veľkosti 20 mm. Sú určené pre vozidlá s rozstupom pozdĺžnych nosičov maximálne 120-115 cm a prierezom pozdĺžneho nosiča vozidla max. 48 x 38 mm.

Technické parametre:

Využite kvalitu a spoľahlivosť, ktorú ponúkajú priečniky na hagusy od značky MULTIPA!

T-drážka: ÁNO
Hmotnost´ [kg]: 3
Kategorie Klasické hagusy
Dĺžka: 120
AL, plast
Max nosnosť [kg]: 90 KG
Nie
Homologizácia Certifikát kvality TÜV
Uzamknutie nosiča: Áno
Ak máte otázku na dostupnosť produktu, jeho cenu alebo Vás zaujímajú bližšie technické parametre, napíšte nám. Naši špecialisti Vám radi poskytnú konkrétne informácie.

Všetky položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Menu
Language
Po-Pi 7:30 - 17:00
+421 412 901 655