O nás

Všetko o spoločnosti VAPOL CZ

Sme česká spoločnosť s viac ako 30-ročnou tradíciou, ktorá sa špecializuje na predaj ťažného zariadenia, autodoplnkov, príslušenstva na prívesy, svetelnej techniky a nosičov bicyklov.

To, čo nás odlišuje od konkurencie, je najmä

  • individuálne poradenstvo od profesionálov,
  • rýchlosť riešenia reklamácií,
  • individuálna starostlivosť o všetkých klientov, či už ide o profesionálov alebo autoneználkov.

Vapol sklad Holešov

K dispozícii máme vlastné moderné sklady, ktoré nám aj vďaka strategickému umiestneniu umožňujú expedovať tovar do 24 hodín. Dokážeme ponúknuť aj fulfillment služby majiteľom e-shopov cez našou sestrinou spoločnosť LOG4U.

Zákazníkom ponúkame vlastný brand značky Multipa, v ktorého sortimente nájdete najmä príslušenstvo pre vozíky a nosiče na bicykle vrátane elektrobicyklov.

Sme zodpovedná firma

  • Ekológia je pre nás dôležitá, preto si vyberáme dopravcov, ktorí znižujú uhlíkovú stopu.

  • Pri balení čo najviac používame recyklované obalové materiály.

  • Podporujeme detský domov a futbalový klub v Zašovej.

Family Showroom nosičov na bicykle

Príďte si vyskúšať nosiče na bicykle a prebrať všetky svoje otázky ohľadom výberu s našimi profíkmi, ktorí vedia poradiť aj vašej babičke. Nosiče sami testujeme a vieme o nich naozaj všetko.

Vyberte si nosič na kola

Najväčšia sieť stredísk pre montáž ťažného zariadenia v ČR

Montážní střediska TowPoint

Od roku 2019 ponúkame v ČR úplne jedinečnú službu poradenstva a profi montáže ťažného zariadenia naprieč celou republikou, ale aj na Slovensku.

Od konkurencie sa líšime najmä tým, že u nás nemusíte zložito vyberať a objednávať ťažné sami na internete a potom riešiť montáž a dopravu do strediska.

U nás v TowPoint celý proces od začiatku do konca zabezpečujeme my.

Vy iba zadáte dopyt, doladíme spolu detaily a odporučíme najbližšie montážne centrum. Tam následne auto doveziete a za cca. 5 hodín odchádzate s namontovaným ťažným zariadením. Nemusíte nič riešiť, o všetko sa postarajú naši profíci, ak dispozícii máte vždy naše zákaznícke centrum.

Vyberte si z nášho širokého sortimentu na e-shope alebo nám zavolajte na 412 901 655, kde vám radi poradia naši špecialisti.

Vaši Vapoláci

Vapoláci