Doživotná záruka

Za kvalitou nami ponúkaných produktov si stojíme. Preto na všetky ťažné zariadenia zakúpené v našom obchode poskytujeme doživotnú záruku.

Podmienky doživotnej záruky

1) Dodanie spoločnosťou VAPOL SK
Doživotná záruka platí iba pre ťažné zariadenia, ktoré boli nakúpené prostredníctvom našej spoločnosti VAPOL SK.

2) Preukázanie sa faktúrou
Pre uplatnenie doživotnej záruky je nevyhnutné, aby ste nám predložili faktúru, ktorá dokladá dodanie ťažného zariadenia firmou VAPOL SK. Svoju faktúru ste dostali pri odovzdaní vozidla, prípadne ju nájdete v e-maile, ktorý sme Vám po montáži ťažného zariadenia zaslali.

3) Odborná, autorizovaná montáž
Ťažné zariadenie musí byť montované servisom či pracovníkom autorizovaným na montáž nami ponúkaných ťažných zariadení.

Doživotná záruka na ťažné zariadenia

Rozsah doživotnej záruky

• Zachovanie konštrukčných vlastností ťažného zariadenia
V prípade akýchkoľvek zmien alebo degradácii konštrukčných vlastností Vášho ťažného zariadenia sprostredkujeme jeho opravu či výmenu. To zahŕňa akékoľvek problémy s materiálom alebo výrobnými chybami.

• Doživotná funkčnosť
Veríme, že naše produkty sú navrhnuté tak, aby vydržali a poskytovali optimálny výkon po celú dobu svojho života. Doživotná záruka vám poskytuje istotu, že Vaše ťažné zariadenie bude fungovať tak, ako má, po celú dobu jeho používania.

• Prehrdzavenie
Pokiaľ sa na Vašom ťažnom zariadení objaví prehrdzavenie, postaráme sa o jeho opravu alebo výmenu v súlade s našimi štandardnými postupmi.

 

Záruka sa nevzťahuje na diely opotrebované bežným používaním (guľový čap, systém uchytenia odnímateľnej gule) a na povrchovú úpravu ťažného zariadenia. Priemer guľového čapu nesmie byť menší ako 49 mm, ideálne však 50 mm. Pre správne zmeranie priemeru odporúčame využiť kaliber na guľový čap.

Jedným z našich cieľov je zabezpečiť, aby ste mohli naše produkty používať s maximálnou spokojnosťou. Ďakujeme Vám za Vašu dôveru!

Ťažné zariadenia

Menu
Language
Po-Pi 7:30 - 17:00
+421 412 901 655