Reklamácia a vrátenie tovaru

Informácie pre zákazníkov a reklamačný formulár

Ajaj, toto sa nikomu väčšinou riešiť nechce. Z iných e-shopov už možno máte skúsenosť, že si pri reklamácii pripadáte ako atómový odpad, ktorý čaká 30 dní na vyvezenie.

My si ale zakladáme na tom, že reklamáciu riešime naozaj rýchlo – nehráme na 30-dňové zákonné lehoty. Dôležitá je pre nás vaša spokojnosť.

U nás je vybavenie reklamácie veľmi jednoduché:

TELEFONICKY: Asi najrýchlejšie riešenie – zavolajte nám v pracovných dňoch od 7:30 do 17:00 na +421 412 901 655, kde vašu reklamáciu telefonicky vybavíme a môžeme ihneď riešiť všetky vaše otázky.

MAILOM: Neradi telefonujete, alebo na to nemáte čas? Napíšte nám na reklamace@vapol.cz. Do mailu uveďte názov výrobku, číslo objednávky, jasný popis závady a FOTKU, z ktorej uvidíme prípadné poškodenie/nefunkčnosť výrobku. Pokiaľ je závada funkčná – nepôjde vidieť na fotke, môžete nám poslať video, ale nebojte, pomôžeme vám riešiť reklamáciu individuálne.

Budem musieť posielať tovar späť a vyplňovať formulár?

V 90 % prípadov sa snažíme reklamácie vyriešiť tak, že evidentne poškodený/nefunkčný tovar späť posielať nemusíte.

Podľa vašej voľby vám späť pošleme buď nový funkčný kus, alebo vám vrátime peniaze prevodom na účet. Nezabudnite prosím pridať správne číslo účtu, nech to nepošleme napríklad Vášmu susedovi. 😊

K čiastke za výrobok Vám potom vrátime peniaze za poštovné, ktoré ste zaplatili pri zaslaní reklamácie k nám, alebo zaistíme zvoz tovaru na naše náklady – toto všetko spolu vyriešime osobne telefonicky alebo mailom, kontaktujte nás.

U niektorého tovaru je ale na vybavenie potreba tovaru späť zaslať a vyplniť reklamačný formulár. Či sa to týka vami objednaného tovaru vám povieme mailom alebo na telefóne. Reklamačný formulár potom môžete vyplniť pohodlne online a stačí ho poslať mailom.

Je to naozaj také ľahké?

Áno, na tom, aby ste boli spokojní, si naozaj zakladáme a urobíme pre to maximum.

Keby ste čokoľvek potrebovali, zavolajte nám na +421 412 901 655 alebo napíšte info@vapol.sk a poradíme vám, ako na to.

PS: A ak máte radi právny žargón, mrknite na naše Obchodné podmienky, kde všetko nájdete veľmi odborne.